NATALIA JAKUŁA

Zawodowo wybrała drogę prezenterki i dziennikarki telewizyjnej.

Współpracowała ze stacją VIVA Polska, 4FunTV, Wirtualna Polska. W międzyczasie zdecydowała się też profesjonalnie zająć sportową pasją i w 2015 roku zdobyła międzynarodowy certyfikat trenera personalnego i instruktora fitness w Polskiej Akademii Sportu. Pracowała jako trener motywacji sportowej w Klinice Wellness Medicover, była ambasadorką portalu myfitness.pl, współpracowała z magazynem Shape, telewizją TVN Meteo.

Stworzyła projekt BABKI W FORMIE który plenerowo rozruszał Łomianki i Warszawę, a jej największym sportowym osiągnięciem jest wprowadzenie na rynek polski i zagraniczny nowej odmiany fitnessu – Bungee Fitness. Wyszkoliła i certyfikowała ponad 300 trenerów w PL i za granicą, m.in. w Chinach, Korei Południowej, Szwecji, Hiszpanii. Jako fit mama 5-letniego Wiktora, trenuje i inspiruje przyszłe i obecne mamy.

 

O BLOGU

Pomysł założenia bloga powstał z inicjatywy Dr Leśniczaka. Trudno znaleźć rzetelne źródło wiedzy na temat zdrowia intymnego, ciąży i tematów z nią związanych, napisane w przystępny, zrozumiały a nawet nieco przewrotny i humorystyczny sposób. Połączenie wiedzy lekarskiej z wiedzą i doświadczeniem fit mamy i trenerki Natalii Jakuły, prywatnie trenera osobistego dr Leśniczaka, zaowocowało projektem, który właśnie macie okazję czytać. Dziękujemy za uwagę!

Dr Leśniczak

Specjalista położnictwa i ginekologii, w trakcie specjalizacji z perinatologii.
Natalia Jakuła

Natalia Jakuła zawodowo wybrałam drogę prezenterki i dziennikarki telewizyjnej.